Aquaphor Su Arıtma Sistemleri Türkiye ©

Ticari Reverse Osmosis Sistemleri

Ters Ozmos Sistemleri

Birçok endüstri ve uygulama için çeşitli ters ozmos ürün hatları tasarlıyor, üretiyor ve bakımını yapıyoruz.

AP.RO-MCR 90

Barlar, restoranlar, ticari kahve makineleri ve diğer iş uygulamaları için ticari RO su arıtma sistemi. 2 metreküpe kadar günlük su tüketimi. İsteğe bağlı olarak AP.RO-MCR 90, küçük ev uygulaması için kullanılabilir, bu durumda ek bir tank gerektirir.

AP.RO-HF 1000 Tüm ev ve ticari su arıtma cihazı

Evlere veya ticari uygulamalara uyan çok amaçlı tüm ev RO su arıtma için çevre dostu 1000 LPH (saatte litre) çözümü. Ucuz, pratik AP.RO-HF 1000 su arıtma cihazı satın almak için daha ucuz, ancak su yumuşatıcıları kullanmak için daha pahalı yerine geçer. Daha önce tüm ev için maliyetli ve daha az verimli ters ozmos, sadece temizlemesi zor aşırı durumlarda kullanılmıştır.

AP.RO-M

AP.RO-M sistemleri, düşük enerji tüketimi ve düşük işletme maliyeti ile tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli su üretimi sağlayan kompakt ticari ters ozmos üniteleridir. En yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmış AP.RO-M serisi, yerden tasarruf sağlayan güçlü tasarım, kolay bakım ve sessiz çalışma özelliklerine sahiptir. KOBİ su ihtiyaçları için en popüler çözümdür.

AP.RO-M Black Edition

AP.RO-M Black Edition sistemleri, düşük enerji tüketimi ve düşük işletme maliyeti ile tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli su üretimi sağlayan kompakt ticari ters ozmos üniteleridir. AP.RO-M serisinin küçük bir versiyonu olan AP.RO-M Black Edition serisi, sağlam bir kompakt tasarım, basit bakım ve sessiz çalışmayı devralır.

AP.RO-PAP

AP.RO-PAP, 500 LPH'ye kadar yüksek kaliteli su üreten kompakt hepsi bir arada ters ozmos sistemidir. Ön filtreleme, ters ozmos sistemi, filtrasyon sonrası, mineralizasyon ve UV sterilizasyonlu dahili 80L permeat depolama tankı içerir. Çok az kurulum ve bakım çabası gerektirdiğinden, tüm ev su arıtma için özellikle popüler bir çözümdür.

AP.RO-LP

AP.RO-LP sistemleri, düşük enerji tüketimi ve düşük işletme maliyeti ile tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli su üretimi sağlayan kompakt düşük basınçlı ticari ters ozmos üniteleridir. En yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmış AP.RO-LP serisi, yerden tasarruf sağlayan sağlam tasarım, kolay bakım ve sessiz çalışma özelliklerine sahiptir.

AP.RO-HP

AP.RO-HP sistemleri, düşük enerji tüketimi ve düşük işletme maliyeti ile yüksek kaliteli suyun tutarlı bir şekilde üretilmesini sağlayan kompakt yüksek basınçlı ticari ters ozmos üniteleridir. En yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmış AP.RO-HP serisi, üstün tuz reddi, sağlam yerden tasarruf sağlayan tasarım, kolay bakım ve sessiz çalışma özelliklerine sahiptir. Hassas su kalitesi gerektiren uygulamalar için özellikle popüler bir çözümdür.

AP.RO-HS

AP.RO-HS sistemleri, yüksek tuzlu su kaynaklarından tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli su üretimi sağlar. Güvenilir korozyon önleyici bileşenlerle donatılmış AP.RO-HS serisi, yerden tasarruf sağlayan sağlam tasarım, uzun ömürlü çalışma ve kolay bakım özelliklerine sahiptir. Bu ürün serisi başlangıçta Baltık deniz suyu arıtımı için tasarlanmıştır ve bu bölgede deniz kenarı iş ihtiyaçları için en popüler olanıdır.

AP.RO-HC

AP.RO-HC sistemleri, büyük ölçekli uygulamalar için yüksek hacimli ters ozmos su arıtma üniteleridir. Üst düzey bileşenler ile tam donanımlı AP.RO-HC serisi, kolay bakım ile güvenilir, sorunsuz, enerji tasarruflu bir çalışma özelliğine sahiptir. Bu ürün hattı endüstriyel uygulamalar ve şehir suyu hazırlığı için bir çözümdür ve konteynerli ünite olarak da temin edilebilir.

AP.RO-CT

AP.RO-CT sistemleri orta ölçekli ticari ve endüstriyel uygulamalar için ters ozmos su arıtma üniteleridir. Yüksek kaliteli bileşenlerle donatılmış AP.RO-СT serisi, yerden tasarruf sağlayan güçlü tasarım, enerji tasarruflu çalışma ve kolay bakım özelliklerine sahiptir. Konteynerli ünite olarak da temin edilir.

Ters ozmos teknolojisinin faydaları

RO teknolojisi, su sertliğini gidermek ve diğer sistemlere kıyasla sudaki bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmaları reddetmenin en etkili ve pratik yoludur.

Hanehalkı tarafından yaygın olarak kullanılan RO sistemlerinin profesyonel kullanımı daha mantıklıdır çünkü endüstriyel veya ticari uygulamalar için gereken hassas su özelliklerini sağlayabilir:

  • Yüksek tuzlu suyun tuzdan arındırılması;
  • Yüksek saflıkta suyun hazırlanması (örneğin enjeksiyon suyu);
  • İçme suyu için yüksek kirletici arıtma;
  • İletkenliği düşük su hazırlama.

Aquaphor ters ozmos sistemlerinin avantajları

Aquaphor Professional, yerden tasarruf sağlayan tasarım ve ekonomik sorunsuz çalışma ile ticari ters ozmos sistemlerinin seri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Ürünlerimizin saflaştırılması mükemmelliği ve güvenilirliğine odaklanmak, büyük hastaneler için temiz su ve diyaliz merkezleri için enjeksiyon suyu veya gıda ve farmasötik kaygıları için üretim hatları için su tedarik etmek gibi en zorlu su ihtiyaçlarını karşılamamıza olanak tanır.

Aquaphor Professional RO ürün yelpazesi

Spesifik permeate kaliteleri ve hacimleri gerektiren uygulamalar için özel çözümler de dahil olmak üzere çeşitli Reverse Osmosis sistemleri sunuyoruz.

Çift Geçişli RO sistemleri

Patentli Çift Geçişli Reverse Osmosis sistemlerimiz, drenaj suyunu optimize ederken Toplam Çözünmüş Katıların (TDS) % 99,9'luk azalmasına ulaşmamızı sağlar.

Standartlaştırılmış RO sistemleri

125-12000 lph'lik nüfuz üretim kapasiteleri için standart RO sistemlerinin ekonomik ürün hatlarını, temiz su üretmeye başlamak için gereken her şeyle donatıyoruz. Sistemler, yüksek kaliteli bileşenler kullanırken sağlam mühendislik, kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım sağlar.

Büyük ölçekli Ters ozmos çözümleri

Yüksek hacimli temiz su temini gerektiren ticari uygulamalar için (yani yarı iletken üretimi) 4.000 ila 30.000 LPH UF-RO su arıtma sisteminin danışmanlığını ve geliştirilmesini sunuyoruz.

Erken ön aşamalardan müşteri ile birlikte çalışarak, simülasyondan imalat ve işletime kadar eksiksiz bir çözüm sağlamak için müşterinin belirlenen kurulum alanındaki tesis alanına takılan 3D olarak üretilen sistemi sergiliyoruz.

UF-RO kombine sistemleri

Tüm RO sistemlerimiz, tek çerçeveli UF-RO sistemi oluşturmak için UF membran ön filtresi ile donatılabilir. UF ön filtresi, RO membranlarının etkili ömrünü ve verimliliğini uzatır. PLC koordineli hızlı UF geri yıkama sistemi sayesinde UF-RO sistemi, son kullanıcıya kesintisiz bir RO permeat kaynağı sağlar ve geri yıkama suyu maliyetini düşürür.

UF-RO sistemlerinin, geleneksel RO ve diğer filtreleme işlemlerinin (Multimedya, GAC ve mikro filtrasyon) pahalı ve zaman alıcı bakım gerektirdiği en zorlu uygulamalar için gözetimsiz ve sorunsuz çalıştığı kanıtlanmıştır.